Vastutustundlik laenamine

PC Finance OÜ poolt väljastatav väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada.
PC Finance OÜ väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel edastatakse nõue sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad lisakulutused. Laenulepingu nõuetekohane täitmata jätmine võib raskendada tulevikus laenude saamist nii PC Finance OÜ -st kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, PC Finance OÜ laenutingimustega, üldtingimustega, Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabelehega  ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Laenulepingute keeleks on eesti keel. Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (www.tka.riik.ee).

Laenumaksete hilinemise vältimiseks on kasulik meie poole pöörduda, sest:
• probleemide ennetamisel on võimalikud tulevikukulutused väiksemad (viivis, lepingutasud, inkassotasud, kohtutäituri tasud)
• maksekäitumise ajalool on suur mõju tulevastele laenamisvõimalustele

Mida teha, kui on tekkinud makseraskused?
Parima lahenduse leiame, kui arutame koos läbi Sinu ootused ja soovid ning meie mõlema võimalused. Selleks saada e-kiri aadressil info@credito.ee või helista telefonil 60 20 600.
Kui Sul tekib kohustuste täitmisel raskusi, on kõige tähtsam võtta meiega kohe ühendust, et tekkinud olukord koos läbi arutada. Mida varem me koostööd alustame, seda tõenäolisemalt ja kiiremini leiame lahenduse.
Olemasoleva lepingu või laenugraafiku muutmiseks saad avalduse või taotluse saata e-posti aadressil info@credito.ee või telefoni teel 60 20 600.

Koos leiame lahenduse.
Sinu Credito

Väikelaen parima teeninduse
ja lisateenustega

 

Lisalaen

Pakume Sulle võimalust kehtivale laenulepingule lisaks võtta lisalaenu. Vaata lisaks >

Maksepuhkus

Juhul, kui Sul ei ole võimalik laenu õigeaegselt tagasi maksta saad võtta maksepuhkust. Maksepuhkust on võimalik võtta 30 päevaks.
Maksepuhkus on tasuline teenus. Selleks, et teada saada maksepuhkuse tasu suurus logi iseteeninduskeskkonda www.credito.ee ja vali menüüst “Maksepuhkus”. Vaata lisaks >

Maksa varem tagasi

Sul on võimalus tagastada laen alati enne tähtaega ja säästa intressidelt. Vaata lisaks >

Uudised ja teated


Kontaktinfo


PC Finance OÜ

Registrikood 12323276

Tartu mnt 56, City Residence I korrus
Tallinn 10115
PC Finance OÜ pangakonto
EE527700771001445401 LHV Pank

 


   Klienditeenindus 60 20 600
E-R 09:00 - 18:00

 


   E-post info@credito.ee

Tähelepanu!
Olete finantsteenuseid pakkuva ettevõtte PC Finance OÜ kodulehel.
Iga laen on finantskohustus!
1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 44,67% on KKM 56%,
lepingutasu 0 €, makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1258,13 €.
Tutvu finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.